מוצרים שלי

הרצאות

רונית דהאן קאשי
אני מציעה הרצאות שהן מסע קצר, עם טיפים פרקטיים לחיים שלווים יותר, ע"י מודעות לעולם הפנימי שלנו.

קהל היעד שלי בהרצאות הוא מגוון, הורים בראשית דרכם, הורים בשלב מתקדם הפוגשים שוב את דילמות ההורות, והאדם בכלל. כי הורה הוא אדם, האדם הוא ילד , והילד הוא אדם.

ההרצאות מיועדות לקהל בארגונים, חברות , ואירוע פרטי.
 

סדנאות

רונית דהאן קאשי
1. קבוצות הורים/אימהות- המעוניינים לשפר את דרכי החינוך, ולהפוך את ההורות למסע מעצים, שיש בו הנאה, ושישאיר חותם וזיכרונות טובים להם ולילדיהם.

2. מודעות עצמית לנשים- נשים הרוצות להכיר עוד זווית בעצמן, בעיקר לאלה המעוניינות לבדל ולמתג עצמן בעולם העסקים, ללטש את האישיות ובכך לצמוח הן מבחינה אישית והן מבחינה עסקית.

3. לבעלות/בעלי גנים פרטיים, משפחתונים, וצהרונים המעוניינות/ים להעשיר עצמם בידע פרקטי ושימושי לעבודה, כמו תקשורת עם הורים וצוות, הפקת אירוע בגן, הגשת חומרים, עיצוב לוחות וסביבה חינוכית, פריסה שנתית של תכנון נושאי עבודה בגן, ועוד.

ייעוץ והדרכה פרטני

רונית דהאן קאשי
הייעוץ הפרטני פונה לשני קהלים עיקריים:

1. הורים לגיל הרך- הורים צעירים בראשית דרכם, המעוניינים לבדוק, לזהות ולחדד חסמים מעקב ביחסים ובתקשורת שלהם עם ילדם, והסביבה החינוכית.

2. מנהלי/ומנהלות גנים פרטיים, משפחתונים, צהרונים- המתמודדים עם קשיים, קונפליקטים בתקשורת ביחסים עם הורים, ומאידך צורך ביעוץ, העשרה ושיפור המסגרת החינוכית הפרטית למען שגשוג העסק.

אני מציעה פגישה או על פי צרכי הלקוח, הפגישות ממוקדות, אני מזהה את הקושי, עושה סדר, ומדריכה את הלקוח.

ישנה אפשרות גם לליווי אישי של המסגרת החינוכית.
 
לפרטים נוספים ובכל שאלה ניתן לפנות בטלפון: 052-8229251 או בטופס יצירת הקשר
בקרו בדף הפייסבוק שלי